نوشته شده توسط : سید مهدی


اسباب مستحبي كه در پيشگيري و درمان : آب جوشده ولرم را آرام بخورد يعني به شكل مكيدن بخورد . و اگر سريع بخورد باعث عدم تعادل معده و درد كبد مي شود هر 6 ساعت 2 ليوان اب بخورد و يا مي تواند از ني استفاده كند ويا مي تواند از ني استفاده كند و بتدريج آب بخورد .

در طب سنتي و مكمل از سنگ شكني ها طبيعي استفاده مي شود .1- خوردن سياهدانه 1قاشق همراه با عسل كه سنگ ها كليه و مثانه را خرد مي كنند.

2- هل دهنده هاي طبيعي مثل عرق خارشتر ي (بصورت جوشانده و دم كرده ) - كاكل ذرت ، دم گيلاس ،حتي معجوني از اين سه مورد را مي توان استفاده كرد اگر نوع دقيق ان باشد يك استكان و اگر نوع غليظ ان باشد نصف استكان .

3: قطره سنگ كل : ولي بايد به صورت نوساني بخورند يعني روز اول 30 قطره با يك ليوان آب ، و روزدوم 35 قطره به همين ترتيب5 قطره ، قطره بايد اضافه كرد تا به 60 قطر برسد و دوباره 5 قطره 5 قطره بايد مقدار آن راكم كنيد . اين كار به شكسته شدن سنگ كليه و مثانه كمك ميكند و در مقياس هاي كوچك قابل دفع مي باشد .

در خوراكي ها خربزه شيرين و رسيده بسيار ادرار آور است .اگر فرد هم سنگ كليه دارد وهم تورم پروستات مي تواند يك قاچ خربزه رابا پست آن بجود و تأثير آن را قرص هاي شيميايي بسيار بيشتر است .اگرخورن خربزه با پوست آن برايتان سخت است ميتوانيد آن را در مخلوط كن بريزيد تا خوردنش برايتان آسان شود.

 برگرفته از دستورات طبي ايت ا... ضيايي:: موضوعات مرتبط: درمانهاي ساده در طب سنتي، بيماري ودرمان ان از منظر طب سنتي
:: برچسب‌ها: درمان سنگ کلیه, سنگ, سنگ كليه, درمان سنگ كليه در طب سنتي


اين مطلب را به اشتراک بگذاريد :

تاريخ انتشار : چهارشنبه ششم شهریور 1392 |

بازديد كننده گرامي:

از طريق فرم ذيل محتويات اين صفحهرا براي دوستانتان ايميل كنيدتا انها هم از اين مطلبي كه

شماخوانديد استفاده كنند.         با تشكر

وب هکس

سيستم پرسش و پاسخ

مديريت وبلاگ طب سنتي لحظات خوب و خوشي را براي شما ارزومندست. لطفا از فروشگاه وبلاگ نيز ديدن فرماييد.

ابزار وبمستر

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...